Кінотеатр ім.Коцюбинського
8.2
вкіно
Родина Адамсів (3D)
США, Великобританія, Канада, Південна Корея, 2019
Жанр:
анімаційна комедія (3D)
Режисeр:
Грег Тірнан, Конрад Вернон
У ролях:
Шарліз Терон, Хлоя Грейс Морець, Оскар Айзек, Фін Вулфард, Еллісон Дженні, Еймі Гарсія, Елсі Фішер
Сценарій:
Метт Ліберман, Памела Петтлер, Чарльз Аддамс
Тривалість:
87 хв.
Завершено показ
Про фільм

У нове містечко переїхала вельми незвичайна сімейка. За всіма характеристиками вони відрізняються від середньостатистичних мам, тат і діточок. Цю сімейку звуть Аддамс. Вони найбільше цінують сіру та дощову погоду, у захваті від чорного кольору, а діти обожнюють грати з ризиком для життя. Усе це робить їх особливими та несхожими на інших. На жаль, інші люди поки не дуже раді новому дивному сусідству. Старша дочка сімейства на ім’я Венсдей повинна ходити до місцевої школи. Більшість дітей обходить її стороною, але одну подругу дівчинка все-таки собі знайшли. Вони мило спілкувалися та багато чому навчили один одного, а ось їхні батьки не в захваті від такого спілкування… Ви точно не зустрінете більше цікавих сусідів, ніж сімейка Адамсів!

Режисерами мультфільму стали Грег Тірнан і Конрад Вернон. Разом чоловіки брали участь у створенні проекту “Повний розковбас” (2016).

Персонажів картини озвучили: Шарліз Терон (“Адвокат диявола” (1997), “Військовий нирець” (2000), “Божевільний Макс: Дорога люті” (2015)), Хлоя Грейс Морец (“500 днів літа” (2009), “Пипець” (2010), “Хранитель часу” (2011)), Фінн Вулфард (“Воно” (2017), серіал “Дивні дива”).