Кінотеатр ім.Коцюбинського
7.2
вкіно
Зомбіленд: Подвійний постріл
США, 2019
Жанр:
комедійний екшн
Режисeр:
Рубен Флейшер
У ролях:
Емма Стоун, Зої Дойч, Вуді Харрельсон, Джессі Айзенберг, Ебігейл Бреслін, Розаріо Доусон, Білл Мюрре
Сценарій:
Дейв Каллахем, Ретт Різ, Пол Вернік
Тривалість:
99 хв.
Завершено показ
Про фільм

Раніше ця четвірка була сім’єю. Вельми дивною сім’єю, але яка вже різниця. Зараз вони мисливці на зомбі. Таллахасі, Коламбус, Вітчіта та Літл-Рок тільки тим і займаються, що відстрілюють живих мерців і веселяться на всю котушку. Звичайно ж, крім цієї четвірки у світі залишилося досить людей, які можуть принести чимало проблем мисливцям – зараз мало хто зберіг доброзичливість. Через певні події Таллахасі з командою повинен поїхати у глиб Сполучених Штатів, де по дорозі вони знайдуть чимало пригод і вб’ють сотні зомбі. Чого тільки вартий старий знайомий лідера мисливців, із яким у нього вельми цікаві взаємини.

Режисером фільму став Рубен Фляйшер, що раніше брав участь у створенні проектів “Вітаємо у Зомбіленді” (2009), “Мисливці на гангстерів” (2013), “Веном” (2018).

У картині зіграли: Вуді Харрельсон (“Сім життів” (2008), “Три білборда на кордоні Еббінга, штат Міссурі” (2017, номінація на “Оскар”), серіал “Справжній детектив”), Джессі Айзенберг (“Вітаємо у Зомбіленді” (2009), “Соціальна мережа” (2010, номінація на “Оскар”), “Ілюзія обману” (2013)), Емма Стоун (“Прислуга” (2011), “Бердмен” (2014, номінація на “Оскар”), “Ла Ла Ленд” (2016, “Оскар” за “Найкращу жіночу роль”)) та інші