Кінотеатр ім.Коцюбинського
poster_5d3e8d3125e8d
7.8
вкіно
Заборонений
Україна, 2019
Жанр:
драма
Режисeр:
Роман Бровко
У ролях:
Дмитро Ярошенко, Діана Розовлян, Євгенія Гладій, Олег Масленніков, Карина Шереверова, Віталій Салій
Тривалість:
105 хв.
Завершено показ
Про фільм

Зустрічайте найзнаменитішого гонщика всіх часів, легенду гоночного трека Блискавку Маккуїна!

Герой все ще продовжує показувати кращі результати на всіх турнірах, проте перемоги даються йому не так легко, а конкуренція ста

Василь Семенович Стус. Ім’я цього поета знає кожен українець, адже його вірші вивчаються у школі, а історія його неймовірно трагічна. Василь був із тих людей, які ніколи не могли промовчати під час несправедливості. Він занадто часто говорив про те, про що мільйони інших мовчали. Це була не просто людина – поет-шістдесятник, правозахисник, Герой України, борець за нашу культуру. Перед глядачами будуть останні дні з життя Стуса, а також його смерть у радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985 року. Влада до останнього намагалася вмовити Василя Семеновича перейти на їхній бік усякими різними способами, але поет ні за що не погоджувався продати душу дияволу. За це його й покарали.

Фільм зняв режисер Роман Бровко, в активі якого є тільки маловідомі проекти.

У картині зіграли: Дмитро Ярошенко (“Брама” (2017), “Юля” (2018)), Діана Розовлян(серіал “Пес”), Євгенія Гладій (“Евіленко” (2004), “8 кращих побачень” (2016), серіал “Жіночий лікар”).

є все жорсткішою.

Блискавку Маккуїна чекають захоплюючі пригоди, де він зустріне нових друзів, а також зрозуміє, що не лише швидкість і потужність мотора роблять гонщика чемпіоном.