Кінотеатр ім.Коцюбинського
9.2
вкіно
Рокетмен
США, 2019
Жанр:
драма
Режисeр:
Декстер Флетчер, Браян Сінгер
У ролях:
Тарон Еджертон, Брайс Даллас Говард, Річард Медден, Джеймі Белл, Каміль Лемешевский, Стівен Маккінто
Сценарій:
Лі Холл
Тривалість:
121 хв.
Прокат:
з 13.06.2019 р. по 26.06.2019 р.
Завершено показ
Про фільм

Як одному товстому хлопцеві на ім’я Реджинальд Дуайт здійснити свою мрію та стати всесвітньо відомим? Він собі часто задавав це запитання, на яке одного разу йому все-таки дали відповідь – потрібно просто вбити невдаху в собі та почати жити по-справжньому. Усю свою юність хлопець був дуже сором’язливим, вчився грати на піаніно. Пізніше він відкрив у собі ще й талант до написання пісень – але ось бути головною зіркою завжди боявся. Коли же Реджі вирішив поміняти своє ім’я на псевдонім Елтон Джон, все змінилося. Його поведінка, екстравагантні образи, всесвітньо відомі пісні і, що найголовніше, шоу – ось заради чого будуть ходити глядачі. Це історія людини, яку знають у кожній країні на нашій планеті.

Фільм заснований на біографії Елтона Джона.

Режисером проекту став Декстер Флетчер, який раніше брав участь у створенні таких робіт, як “Дикий Білл” (2011), “Едді “Орел”” (2016).

У картині зіграли: Терон Еджертон (“Спогади про майбутнє” (2014), “Kingsman: Секретна служба” (2015), “Едді “Орел”” (2016)), Брайс Даллас Ховард (“Таємничий ліс” (2004), “Прислуга”, “Життя прекрасне” (обидві 2011)), Річард Медден (“Попелюшка” (2015), серіали “Тілоохоронець”, “Гра престолів”).