Кінотеатр ім.Коцюбинського
poster_5dde4167d3c83
8,0
вкіно
Мослі
Нова Зеландія, Китай, 2019
Жанр:
анімаційна комедія
Режисeр:
Кірбі Аткінс
У ролях:
Люсі Лоулесс, Різ Дербі, Джон Ріс-Девіс, Темуера Моррісон, Джей Саймон, Кірбі Аткінс
Сценарій:
Кірбі Аткінс
Тривалість:
97 хв.
Прокат:
з 19.12.2019 р. по 25.12.2019 р.
Завершено показ
Про фільм

Мослі – один із істот, про яких Ви, напевно, ніколи й не чули. Їх називають тріфанти. Вони дуже милі, сильні та працьовиті. Скільки Мослі себе пам’ятає, ці істоти завжди були на службі в людей, як би важко їм не було. Кожен день він приходить додому та просто валиться з ніг від утоми. А вдома ж його чекає синочок Ру. Колись і він буде працювати на людей… А що якщо їх предки зовсім не були рабами? Ру випадково знайшов печеру, де на стінах намальовані тріфанти, що стоять на двох ногах, та ще й із руками! Невже весь цей час Мослі із сином жили в обманному світі? Потрібно зробити все можливе, щоб дізнатися правду про тріфантів. Настав час для цього.

Режисером мультфільму є Кірбі Аткінс, який в цьому амплуа раніше займався шоу “Пригоди Джиммі Нейтрона, хлопчика-генія”. Він же озвучив головного персонажа Мослі.

Також ролі в картині озвучили: Ліа Аткінс (дебют), Люсі Лоулесс (серіали “Спартак: Боги арени”, “Спартак: Кров і пісок”, “Еш проти зловісних мерців”), Джон Ріс-Девіс (трилогії “Індіана Джонс”, “Володар перснів”).