Кінотеатр ім.Коцюбинського
poster_5e046530df98d
8,6
вкіно
Дулітл
США, 2020
Жанр:
комедія
Режисeр:
Стівен Гейган
У ролях:
Роберт Дауні мол., Том Голланд, Рамі Малек, Емма Томпсон, Джон Сіна, Маріон Котіяр, Майкл Шин, Рейф Файнз, Антоніо Бандерас
Сценарій:
Стівен Гейган, Кріс МакКей, Томас Шеперд
Тривалість:
101 хв.
Завершено показ
Про фільм

Вікторіанська Англія. Доктор Дулітл, у минулому досить відомий по всій країні ветеринар, уже сім років як веде спосіб життя затворника – усе через смерть його дружини, коли життя чоловіка втратило сенс. Весь цей час він проводив у своєму особняку з різними екзотичними тваринами. Думаєте, йому було нудно? Як би не так, адже доктор Дулітл вміє розмовляти із тваринами. Єдине, що змусило чоловіка вийти за межі особняка, це невідома хвороба юної королеви, яка може привести до її смерті. Заради порятунку маленької дівчинки, доктор разом зі своїми вірними друзями відправиться до міфічного острова на пошуки ліків. Він пройде чимало пригод на своєму шляху, де треба бути сміливим і розумним.

Режисером фільму є Стівен Гейган, який раніше брав участь у створенні проектів “Сурія” (2005), “Золото” (2016).

Персонажів у картині виконали: Роберт Дауні молодший (“Чаплін” (1992, номінація на “Оскар”), “Шерлок Холмс” (2009), кіновсесвіт Marvel), Том Холланд (“Неможливе” (2012), “У серці моря” ( 2015), кіновсесвіт Marvel), Емма Томпсон (“Розум і почуття” (1995, номінація на “Оскар”), “Реальна любов” (2003), “Пісня ланчу” (2010)).